Tábory na koních

Cena zahrnuje: ubytování, plnou penzi s pitným režimem, výuku jízdy na koni a celodenní dozor. (Cenu je nutno uhradit nejpozději měsíc před nástupem)
Týdenní turnusy jde libovolně spojovat.
Nástupní den je uveden u každého turnusu.

Co budeme dělat

Během tábora se seznámíte se základy chovu koní, s péčí o koně - krmení, čištění, sedlání + ošetřování jezdecké výstroje, základy veterinárního ošetření, absolvujete teoretickou přípravu a zásady bezpečnosti při zacházení s koňmi. Výcvik je rozdělen podle jezdecké zdatnosti účastníků pod dohledem cvičitele. Jezdit budete na pískové jízdárně, popřípadě si vychutnáte krásnou vyjížďku v přírodě. Zkrátka prožijete týden s kamarády a získáte dovednosti se vším, co ke koním patří. Každý si najdete toho svého "Miláčka". Po jízdě na koni pokračuje tábor celotáborovou hrou a ostatními táborovými aktivitami.

 

1/ 01.07.- 11.07. 2021

Koně + cel. hra  PEVNOST BOYARD 

Vítejte v pevnosti Boyard, kde v příštích dnech budete moci prokázat svou statečnost v soutěžích všeho druhu. Vaším cílem bude tyto soutěže vyhrát a pomocí indicií otevřít cestu k tygrem( Montíkem) střeženému pokladu. Těšit se můžete na spoustu skvělých her, jízdu na koních a další skvělé zážitky

 

Cena : 11ti denní turnus 01.7.- 11.7. 7700,- Kč

            

 

 

2/  11.07.- 18.07. 2021

Koně + cel. hra  JUMANJI

Vítej v džungli,vítej v Jumanji. Ve hře plné nebezpečí, bažin, horka, ale také přátel, obrovských schopností a HLAVNĚ úžasného dobrodružství.

Ale žádné strachy, budeme Tvými průvodci. Poznáš dávno zapomenuté a objevíš již ztracené. Probojuješ se pralesem, zdoláš velehory a při své pouti se naučíš mnoho dovedností, které seTi budou jistě hodit. Strach a obavy ponech zde a vydej ses námi na tajuplnou cestu. 

 

Cena 5390,- Kč

nástupní den: neděle 17 hodin, odjezd neděle 9 hodin.

 

 

3/  18.07.- 25.07. 2021

Koně + cel. hra  ČAROVNÝ LES

Na cestu do čarovného lesa se s námi vydejte a příběhy Popelky, Jacka a Karkulky poznejte.

Pekařovi pomozte kletbu zrušit, ukradl fazole magické, a kdo to mohl tušit, že bude to pro něj tragické.

A páč jsme staří známí, tak jednu radu Ti teď dám, pozor na spněná přání a upírej oči ke hvězdám.

Cena 5390,- Kč

nástupní den: neděle 17 hodin, odjezd neděle 9 hodin.

 

 

4/  25.07.- 01.08. 2021

Koně + cel. hra ASTERIX A OBELIX

Bylo nebylo, v dávné Gálii uprostřed lesů žili dva velmi osobití přátelé. Jeden- ten tlustší a druhý- ten chytřejší. Pojďte s námi a pomozte jim uchránit tajný recept na elixír před pomstychtivými Římany, seznámit se s překrásnou Kleopatrou a změřit své síly se samotným Caesarem na Olympijských hrách.

Cena 5390,- Kč

nástupní den: neděle 17hodin, odjezd neděle 9 hodin.

 

 

5/  01.08.- 08.08. 2021

Koně + cel. hra  ROBIN HOOD

Není času nazbyt!!! Anglie upadá dochudoby. Kdo ji pomůže zachránit? Legenda praví, že je tu někdo takový. Loupežník, co krade bohatým a dává chudým. Říkají mu Robin.....Robin Hood. Sám to ale nedokáže. Pomůžeš mu? Cestou Tě čeká spousta dobrodružství, zábavy a krom jízdy na koni se naučíš třeba i střílet z luku. Dávej ale pozor, cesta bude TRNItá a plná nástrah. Jsi si jistý, že to dokážes?

Cena  5390,- Kč

nástupní den: neděle 17 hodin, odjezd neděle 9 hodin.

 

 

6/  08.08.- 15.08. 2021

 LETNÍ JEZDECKÉ SOUSTŘEDĚNÍ

Jestli jsi pravý blázen do koní a baví Tě o nich zjišťovat nové věci, ale pořád máš chuť kochat se přírodou, nebo zažívat s partou kamarádů dobrodružství na Šumavě, je tohle turnus právě pro Tebe.

Jezdecké soustředěni bude letos zaměřeno na jedno teoretické odvětví. Dozvíte se tak spoustu nových věcí a zajímavostí o nemocech, poranění a jejich léčbě. Žádný strach, ježdění bude dostatek, ale nejen toho! Čekají Vás aktivity s koňmi i mimo jejich sedlo, jako lonžování, ale i týmové hry, kdy součástí týmu budou právě vaši koňští parťáci.

Počet je opět omezený, tak neváhej, ať si ulovíš místo právě Ty!

 

Cena 6650,- Kč

nástupní den: neděle 17 hodin, odjezd neděle 9 hodin.

 

 

7/  08.08.- 15.08. 2021

 TANEČNÍ TÁBOR- "Léto v rytmu Disney"

Zatančit si společně s Elsou, Rebelkou, nebo Shrekem? Zní to skvěle, že? Chcete se naučit nové choreografie a spolupracovat s týmem? Užívat si tance s výhledem na koně a u toho se dobře bavit? Potom je taneční tábor v Disney stylu přímo pro Vás! Přijeďte si k nám zatancovat a vytvořit si spoustu nových skvělých zážitků.

Cena 4600 ,- Kč

nástupní den: neděle 17 hodin, odjezd neděle 9 hodin.

 

8/  15.08.- 22.08. 2021

KDO PŘEŽIJE?

Pojď poměřit síly, zdatnost, prověřit hlavu, důvtip a hlavně si užít spoustu zábavy. Turnus je pro troufalejší táborníky, kteří chtějí zjistit, kam sahají jejích hranice, případně je posouvat a zacelit objevené mezery. Přidej se k nám a zažij akční týden.  

Pro děti od 10 let !!!

Cena 5390,- Kč

nástupní den: neděle 17 hodin, odjezd neděle 9 hodin.

 

 

9/  22.08.- 27.08. 2021

PUTOVÁNÍ NA KONÍCH- Hvězdicovité

 

Projíždět přírodou na koňském hřbetě od rána do večera je sen každého, kdo má tato zvířata v oblibě. My několika z Vás letos tento sen opět umožníme.

Pět dní v sedle s partou kamarádů, pod Tebou Tvůj koňský parťák, s sebou svačina a skvělá nálada.

Pokud Tě neodradí bolavé nohy, ani rozmary počasí a zvládáš koně ve všech chodech v terénu, jsi náš člověk!

Cena 5400.- Kč

nástupní den:neděle 17 hodin, odjezd pátek 15 hodin.