Tábory na koních

Cena zahrnuje: ubytování, plnou penzi s pitným režimem, výuku jízdy na koni a celodenní dozor. (Cenu je nutno uhradit nejpozději měsíc před nástupem)
Týdenní turnusy jde libovolně spojovat.
Nástupní den je uveden u každého turnusu.

Co budeme dělat

Během pobytu na  táboře, se seznámíte se základy chovu koní, s péčí o koně - krmení, čištění, sedlání + ošetřování jezdecké výstroje, základy veterinárního ošetření, absolvujete teoretickou přípravu a zásady bezpečnosti při zacházení s koňmi. Výcvik je rozdělen podle jezdecké zdatnosti účastníků pod dohledem cvičitele. Jezdit budete na pískové jízdárně, popřípadě si vychutnáte krásnou vyjížďku v přírodě. Zkrátka prožijete týden s kamarády a získáte dovednosti se vším, co ke koním patří. Každý si najdete toho svého "Miláčka". Po jízdě na koni pokračuje tábor celotáborovou hrou a ostatními táborovými aktivitami.

 

1/ 01.07.- 09.07. 2023

Koně + cel. hra SCOOBY DOO V EGYPTĚ

Ocitáme se ve starověkém Egyptě. Královna Kleopatra povolala do své říše slavné lovce záhad Scooby Doo, aby jí pomohlí získat zpět ukradené královské klenoty. Hlavním podezřelým se jeví Anubis. Vládce podsvětí.

Vydejte se s námi na dobrodružnou cstu plnou tajúplných úkolů, které nás dovedou k cíli, nebo svedou z cesty, ze které již nebude možné vrátit se. Dorazte za námi a zachraňte Kleopatřiny klenoty. Těšíme se na naše společné dobrodružství. Scooby doo.

Cena : 8350 ,- Kč 

nástupní den: sobota  hodin, odjezd neděle 9 hodin.

 

         

2/  09.07.- 16.07. 2023

Koně + cel. hra  PO STOPÁCH ZLOČINU

Únos, vraždy a náhlá zmizení.......tyto strastiplné případy se před nedávnou dobou začaly dít v Trní. Máte dost síly se s námi vydat na tajuplné cesty za zmizením? Dost odvahy jít po stopách a najít nebezpečného lotra? Jestli ano, tyhle zážitky s námi prožijete na 2. turnusu, Po stopách zločinu.

Cena 7250,- Kč

nástupní den: neděle 17 hodin, odjezd neděle 9 hodin.

 

 

 

3/  16.07.- 23.07. 2023

Koně + cel. hra  HRA O TRŮNY

Vítejte v království zvaném Trní, ve světě temného středověku, mezi drsnými rytíři, princeznami a draky. V rozsáhlém příběhu plném zrady a ambicí, se musíte probojovat o trůn, vládu a moc.

Cena 7250,- Kč

nástupní den: neděle 17 hodin, odjezd neděle 9 hodin.

 

 

 

4/  23.07.- 30.07. 2023

Koně + cel. hra STAROVĚKÁ SPARTA

Na vědomí se dává, že všechny děti ve věku 5-15 let toužící po postu ve spartské armádě, by se měly dostavit na hoplitskou základnu v Trní. Ve dnech 23.-30.7. proběhne na území tohoto polis týdenní agoge, které bude zakončeno dovednostní zkouškou, z níž vzejdou ti nejsilnější spartští vojáci a vojačky. Po příjezdu do tábora budou hoplité rozděleni do akél. V nich pak budou během celého týdne cvičit dovednosti, které si musí každý voják osvojit, aby byl připuštěn k závěrečné zkoušce. Celým výcvikem je provedou ti nejlepší eforové ze všech: Křéňa, Marťa, Kuba a Jiří.

Cena 7250,- Kč

nástupní den: neděle 17hodin, odjezd neděle 9 hodin.

 

 

 

5/  30.07.- 06.08. 2023

Koně + cel. hra  PLANETA OPIC

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo, kdyby světu vládlli opice? Možná by to bylo lepší, než jak je to teď. Peníze by se vyměnily za banány a místo práce, nebo školy, by se jenom celý den hrály hry v pralese. Pokud vás představa opočí civilizace láká, tak přijeďte na naši planetu opic a přidejte se do trňácké opičí tlupy, pod vedením našeho opičího krále Kong Stronga. Doufejme jen, že nám naši opičí idylku nenaruší přílet nečekaného hosta..... 

Cena 7250,- Kč

nástupní den: neděle 17 hodin, odjezd neděle 9 hodin.

 

 

 

6/  06.08.- 13.08. 2023

Koně + cel. hra  Z 0 NA 100

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké to je, být úspěšným podnikatelem, nebo dokonce milionářem?

S námi můžete takové dobrodružství zažít :D.

Přijďte do městečka Trní, zažít úspěšný život od úplných začátků. Prožijete s námi týden plný výzev, psychických i fyzických her a samozřejmě spoustu zábavy.

Těšíme se na vás :)

Cena 7250 ,- Kč

nástupní den: neděle 17 hodin, odjezd neděle 9 hodin.

 

 

 

 

7/  13.08.- 20.08. 2023

 PUTOVÁNÍ

Příroda, koně, několik hodin s sedle denně, po večerech sezení u ohně, společné zážitky v malém kolektivu....zní to výborně, že? 

Přesně to  a mnohem víc se dá zažít na našem letním putování na koních. Týden pný dobrodružství letos opět bude! Místa jsou omezená, ta neváhejte s přihlašováním. Turnus je vhodný pro jezdce, kteří ovládají koně ve všech chodech i v terénu.

 

Cena 9950 ,- Kč

nástupní den: neděle 17 hodin, odjezd neděle 9 hodin.

 

 

 

8/  13.08.- 20.08. 2023

TANEČNÍ TÁBOR- V HLAVĚ

Pojďme společně pomoci Rilej vytvořit klíčové vzpomínky a ostrovy přátelství. Také se společně naučíme vyjádřit své emoce pomocí tance různého stylu, seznámíte se s dalšími tanečníky a navážete nová přátelství.

Zažijeme společně spoustu zábavy, zahrajeme si plno her a samozřejmě se naučíme mnoho choreografií.

To vše můžete zažít s námi na tanečním turnuse - V hlavě.

Cena 5800,- Kč

nástupní den: neděle 17 hodin, odjezd neděle 9 hodin.

 

 

 

 

9/  20.08.- 27.08. 2023

 SOUSTŘEDĚNÍ

Snem každého koňáka je mít svého vlastního koně. Ale víš, kolik takový kůň stojí? A s ním i celý jezdecký areál? Veterinář, zubař, seno, napáječky.....

Přihlaš se na letní týdenní soustředění, kde se dozvíš, co všechno obnáší péče o koně a jezdecký areál. Kromě teorie a ježdění budou i sportovní hry a výzvy, výlety, kvízy o koních a spoustu dalšího. Jako loni, Kamča s Barčou se na vás moc těší.

Cena 8800,- Kč

nástupní den: neděle 17 hodin, odjezd neděle 9 hodin.

 

 

 

10/  20.08.- 27.08. 2023

ZPĚT DO LAVIC BEZ BOLAVÝCH ZAD

Chcete zažít týden legrace a přitom si protáhnout ztuhlé svaly z celoročního sezení ve školních lavicích? Tento turnus je zaměřený na zdravý pohyb a je vhodný jak pro děti s vadným držením těla, tak i pro ty, kteří chtějí zažít týden prázdnin plný zábavy a zdravěho pohybu.

Naučíte se správné dýchání, držení těla v sedě i ve stoje, zapojení hlubokého stabilizačního systému, základní protahovací cvičení a lehké posilování s vlastní vahou i s pomůckami. Samozřejmě nebudou chybět ani klasické hry a táborové dobrodružství. Těšíme se na vás. Helů a Péťa :)

Cena 5800,- Kč

nástupní den: neděle 17 hodin, odjezd neděle 9 hodin.